Styrelse, valberedning & utskott

kuljis_kruno
Kruno Kuljis

Odförande

E-post: Kruno.Kuljis@modity.se

Peter
Peter Hochbergs

Vice ordförande Verkställande utskott
Tel. 046-30 60 36
E-post: hochbergs@telia.com

Anders
Anders Bedroth

Kassör Anläggningsutskott
Tel. 0733-12 94 27
E-post: andersbedroth@gmail.com

Azadeh Ghaemi
Azadeh Ghaemi

Information/Marknad

Tel.
E-post: azadeh.ghaemi@ikea.com

 

Åke
Åke Pettersson

Seniorutskott, Marknads- och Kommunikationsutskott
Tel. 0705-205533
E-post: ake.pettersson@sr.se

Anders Rosberg
Anders Rosberg

Seniorutskott, Anläggningsutskott

Tel: 046-203345
E-post: anders.rosberg@telia.com

Mike Peters
Mike Peters

Marknadsutskott

Tel: 0738-15 75 80
E-post: mepjtm@gmail.com

Louise B
Louise Burman

Tel: 073 3815555
E-post: louise.burman@gmail.com

 

Eva
Eva Fridlund

Telefon 0733-136712

eva.fridlund@kristianstad.se

Anne-Mette
Anne-Mette Petri

E-post: amp@entrypointnorth.com

Per Lindeblad
Valberedning

2016/17 års valberedning består av:

Per Lindeblad
per@bravemondays.se

 

Tomas Jonsson
jonsson.tomas@yahoo.se

Valberedningen har den viktiga uppgiften att föreslå styrelsens sammansättning vid årsstämman. Varje år är det några ledamöter som står i tur att avgå och då är det viktigt att det finns några kandidater att välja mellan. Styrelsen ska representera medlemmarna, därför är det viktigt att vara med och påverka valet av styrelse. Är du intresserad av styrelsearbete eller känner du till en lämplig person, tveka inte att kontakta valberedningen.

Sponsorer och partners